Feil på nettsiden (cache)
Nettsiden vår har fått en liten hikke. Du kan derfor oppleve at noen av sidene våre ikke er tilgjengelige. Vi er straks på lufta igjen

Brattvåg

Sparebanken Møre, Brattvåggata 67, 6270 Brattvåg
Mandag - Fredag
10:00 - 15:00
og ellers etter avtale

Personmarked

Norun Sønderland Nustad
Norun Sønderland Nustad
Banksjef
Tlf: 95092933 norun.nustad@sbm.no
Rune Fjørtoft
Rune Fjørtoft
Seniorrådgiver
Tlf: 99591578 rune.fjortoft@sbm.no
Beate Tomren
Beate Tomren
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 90976806 beate.tomren@sbm.no
Evy Vågan
Evy Vågan
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 46836056 evy.vaagan@sbm.no
Ivar Fjørtoft
Ivar Fjørtoft
Finansiell rådgiver
Tlf: 99704336 ivar.fjortoft@sbm.no
Jannicke Holmeset
Jannicke Holmeset
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 94132272 jannicke.holmeset@sbm.no
Jørgen Ove Havnsund
Jørgen Ove Havnsund
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 90078435 jorgen.ove.havnsund@sbm.no
Kristina Tharaldsen
Kristina Tharaldsen
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 99542116 Kristina.Tharaldsen@sbm.no
Lena Farstad
Lena Farstad
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 90922593 lena.farstad@sbm.no
Olga Borgen
Olga Borgen
Finansiell rådgiver
Tlf: 99225688 olga.borgen@sbm.no
Sondre Landsverk
Sondre Landsverk
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 90999691 Sondre.Landsverk@sbm.no
Turi Ulvestad Davik
Turi Ulvestad Davik
Finansiell rådgiver
Tlf: 40221164 turi.davik@sbm.no

Kjøp og salg eiendom

Espen Skarbø
Espen Skarbø
Eiendomsmegler MNEF
Tlf: 416 16 979 espen.skarbo@moremegling.no