Feil på nettsiden (cache)
Nettsiden vår har fått en liten hikke. Du kan derfor oppleve at noen av sidene våre ikke er tilgjengelige. Vi er straks på lufta igjen

Hareid

Sparebanken Møre, 6060 Hareid
Tirsdag
10:00 - 15:00
Torsdag
10:00 - 15:00
og ellers etter avtale

Personmarked

Ellen Cathrin Kvalsund
Ellen Cathrin Kvalsund
Banksjef
Tlf: 41574463 ellen.kvalsund@sbm.no
Andre Nevstad
Andre Nevstad
Finansiell rådgiver
Tlf: 92222225 andre.nevstad@sbm.no
Beate Skeide
Beate Skeide
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 41927740 beate.skeide@sbm.no
Cathrine Johansen
Cathrine Johansen
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 99381017 cathrine.johansen@sbm.no
Elisabeth Grønås Hoddevik
Elisabeth Grønås Hoddevik
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 91728303 elisabeth.hoddevik@sbm.no
Ida Therese Gjerde
Ida Therese Gjerde
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 95129984 IdaTherese.Gjerde@sbm.no

Solgunn Røyset Almedal
Solgunn Røyset Almedal
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 90149018 solgunnroyset.almedal@sbm.no
Sølvi Anita Rekkedal
Sølvi Anita Rekkedal
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 41564735 solvi.rekkedal@sbm.no
Turid F Leknesund
Turid F Leknesund
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 91587894 turid.leknesund@sbm.no

Kjøp og salg eiendom

Daniel Aakre
Daniel Aakre
Eiendomsmeglerfullmektig MNEF
Tlf: 90568990 daniel.aakre@moremegling.no

Bedriftsmarked

Hege Karete Hamre
Hege Karete Hamre
Banksjef
Tlf: 41628339 HegeKarete.Hamre@sbm.no
Birgitte Kathrin Røyset Bakken
Birgitte Kathrin Røyset Bakken
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 90809332 birgitte.bakken@sbm.no
Christian Palmar Remøy
Christian Palmar Remøy
Finansiell rådgiver
Tlf: 93817888 christian.remoy@sbm.no
Elisabeth Nytun Fredriksen
Elisabeth Nytun Fredriksen
Seniorrådgiver næringsliv
Tlf: 93235421 Elisabeth.Fredriksen@sbm.no
Geir Åge Flø
Geir Åge Flø
Ass. banksjef
Tlf: 95282201 geir.aage.flo@sbm.no
Leiv Arne Nydal
Leiv Arne Nydal
Ass. banksjef
Tlf: 90916204 leivarne.nydal@sbm.no
Liv Marit Øvrelid
Liv Marit Øvrelid
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 48201362 livmarit.ovrelid@sbm.no
Svein Thue
Svein Thue
Ass. banksjef
Tlf: 95169649 svein.thue@sbm.no