Feil på nettsiden (cache)
Nettsiden vår har fått en liten hikke. Du kan derfor oppleve at noen av sidene våre ikke er tilgjengelige. Vi er straks på lufta igjen

Sykkylven

Sparebanken Møre, Pilgata 2, 6230 Sykkylven
Mandag - Fredag
10:00 - 15:00
og ellers etter avtale

Personmarked

Karete Skinnes
Karete Skinnes
Banksjef
Tlf: 90970706 karete.skinnes@sbm.no
Anna Margrethe Hanssen
Anna Margrethe Hanssen
Finansiell rådgiver
Tlf: 93498829 anna.hanssen@sbm.no
Birgitte Espe
Birgitte Espe
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 93228366 birgitte.espe@sbm.no
Cecilie Eide
Cecilie Eide
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 95058739 cecilie.eide@sbm.no
Eldar Helseth
Eldar Helseth
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 90198870 eldar.helseth@sbm.no
Ingrid Hoemsnes
Ingrid Hoemsnes
Finansiell rådgiver
Tlf: 47957264 ingrid.hoemsnes@sbm.no
Kari Line Hovet
Kari Line Hovet
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 92460876 kariline.hovet@sbm.no
Silje Ervik Tafjord
Silje Ervik Tafjord
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 41510497 silje.tafjord@sbm.no
Gunhild N Antonsen
Gunhild N Antonsen
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 99121187 gunhild.antonsen@sbm.no

Kjøp og salg eiendom

Henrik Myren Riksfjord
Henrik Myren Riksfjord
Eiendomsmegler MNEF
Tlf: 98642256 henrik.myren.riksfjord@moremegling.no

Bedriftsmarked

Ole Sindre Muldal
Ole Sindre Muldal
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 92283613 ole.muldal@sbm.no
Svein Klock
Svein Klock
Ass. banksjef
Tlf: 41693983 svein.klock@sbm.no
Petter Sætre
Petter Sætre
Ass. banksjef
Tlf: 90083446 petter.saetre@sbm.no